Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku

Ekurs Przysposobienie bilioteczne będzie otwarty w terminie 23 kwietnia - 9 maja 2021.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 63/2017 z dnia 22/12/2017 zaliczenie szkolenia jest obowiązkowe dla wszystkich studentów:

• pierwszego roku studiów pierwszego stopnia
  • pierwszego roku studiów jednolitych studiów magisterskich
  • pierwszego roku studiów magisterskich (którzy nie ukończyli wcześniej szkolenia na tej Uczelni).

Przysposobienie biblioteczne jest prowadzone drogą elektroniczną na Platformie Edukacyjnej Politechniki Warszawskiej.

Instrukcja logowania do ekursu:

Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zalogować się na platformie (https://moodle.usos.pw.edu.pl) według poniższej instrukcji:

1. Wybierz "Zaloguj się" (w prawym górnym rogu ekranu)
  2. Wybierz logowanie z wykorzystaniem kont ogólnopolitechnicznych USOSW
  3. Login i hasło są takie same jak do systemu USOSWeb
  4. Wprowadź swój login: numer PESEL lub adres email podany przy rekrutacji (bądź identyfikator uzyskany w dziekanacie właściwego wydziału w przypadku osób, które nie posiadają numeru PESEL)
  5. Wprowadź swoje hasło do USOSWeb. Studenci, którzy logują się po raz pierwszy do USOSWeb wpisują hasło z systemu Rekrutacja PW.
  6. Wybierz kurs 4310-00000-I0P-0001 # CWI # Przysposobienie biblioteczne - Ćwiczenia (https://moodle.usos.pw.edu.pl/course/view.php?id=1633)

Uwaga!
Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, spróbuj odzyskać je samodzielnie, wykonując procedurę odzyskiwania w aplikacji dostępnej pod adresem (link resetowania hasła). W przypadku braku wystarczających danych w systemie, bądź braku możliwości samodzielnego odzyskania hasła, należy zgłosić się do Dziekanatu Swojego Wydziału.

Studenci, którzy:

• nie zostali zapisani automatycznie na kurs
  • nie wykonali szkolenia w poprzednich latach

mogą samodzielnie zapisać się na zajęcia przez USOS web. Kod przedmiotu: 4310-00000-I0P-0001. Zobacz instrukcję zapisu na przedmiot w USOS.
Po zapisie na przedmiot, kurs na platformie będzie dostępny następnego dnia po godz 10.00.

Istnieje możliwość przepisania zaliczenia szkolenia bibliotecznego dla studentów, którzy realizowali szkolenie w poprzednich latach lub na innym wydziale PW. W tym celu należy wypełnić formularz.
Nie przepisujemy zaliczeń ze studiów inżynierskich na magisterskie.