Struktura organizacyjna

FILIA BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ - BIBLIOTEKA TERENU POŁUDNIOWEGO

KIEROWNIK mgr Agata Komsta

tel.: 22 234 8229; 22 849 9350

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gmach Stary Technologiczny, pok. 206-214

Piotr Gołębiewski

tel.: 22 234 7700

Gmach Główny, pok. 47