Logo Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej
Logo PW

Biblioteka Główna
Politechniki Warszawskiej

Ekonomia i Zarządzanie

Agata Petiuk
tel. +48 22 234 7671 lub +48 22 234 5598
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjecieAgata
 

Aktualności

 

nasbi1

Zapraszam do korzystania z nowej platformy NASBI - internetowej biblioteki e-booków, która udostępnia książki subskrybowane w BG przez wypożyczenia online z poziomu indywidualnego konta (książki z dostępną opcją „Pożycz”). Możliwe jest także przeglądanie fragmentów pozostałych tytułów ("czytaj fragment") i proponowanie ich do subskrypcji.  Warunkiem dostępu do bazy jest założenie indywidualnego konta w bazie. Więcej informacji

Ebook Central

Książki z ebrary oraz EBL zostały przeniesione na nową platformę Proquest Ebook Central. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zaprasza do korzystania z  bazy Platforma Ebook Central.

Więcej informacji na temat bazy

Proquest

Proquest

Proquest SciTech Premium Collection, z zakresu nauk biologicznych, technologii oraz szeroko rozumianej inżynierii. Baza zawiera zarówno pełne teksty jak i abstrakty do najważniejszych publikacji z dziedziny nauk ścisłych (więcej informacji w tabeli e-baz).
Prenumerowana od wielu lat baza CSA Technology Research Database jest obecnie dostępna w ramach Proquest SciTech Premium Collection

ProQuest SciTech Premium Collection to kolekcja baz z zakresu szeroko rozumianej inżynierii w tym nauk biologicznych oraz technologii. Zawiera zarówno pełne teksty jak i abstrakty najważniejszych publikacji z dziedziny nauk ścisłych (ponad 88 mln rekordów, w tym ponad 7 000 dostępnych w pełnym tekście).

Pakiet obejmuje:

 • Technology Collection (dawniej CSA Technology Research Database)
  Zakres tematyczny: biomateriały, badania nad przestrzenią kosmiczną, inżynieria lądowa, materiałowa, kompozytowa, IT, elektronika, optyka, akustyka, robotyka, telekomunikacja, transport, etc. W jej skład wchodzą następujące podkolekcje:
 •  Proquest Advanced Technologies and Aerospace Database;
 • Military Database;
 • Materials Science and Engineering;
 • Natural Science Collection
 • Natural Science Collection (ponad 55 mln abstraktów, 8 mln zindeksowanych tabel i zdjęć, pond 2,800 pełnych tekstów) w jej skład wchodzą następujące kolekcje:
 • Proquest Agricultural (wraz z AGRICOLA) and Environmental Science
 • Biological Science Database
 • Earth, Atmospheric and Aquatic Database

Informacje branżowe

 
          Raporty
rynek pracy logo 72dpiimages
 
Konferencje:

Pomoce naukowe

Źródła drukowane dostępne w bibliotekach Politechniki Warszawskiej:

 

Źródła elektroniczne:

encyklopedia zarzadzania

Książki

Polecam drukowane

nowości w naszych zbiorach

okladka 11okładka12okładka13okładka14

 

Polecam elektroniczne

Skrypty w wersji elektronicznej

648318985o b 9788376956268 antonowicz przod strona 1 b 9788323137108

 Więcej w e-bazach:

Otwarte e-książki:

otworz bookboon

WWW

 

Serwisy

Portale opiniotwórcze

Bazy danych

BazEkon bibliograficzno-pełnoteksotwana baza dziedzinowa z zakresu nauk ekonomicznych i pokrewnych oparta na zawartości periodyków naukowych, gospodarczych oraz naukowych serii wydawniczych uczelni ekonomicznych, wydziałów ekonomicznych i zarządzania uniwersytetów, a także instytucji naukowych, również pozarządowych

Business Source Complete baza pełnotekstowa z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów, biznesu. Indeksuje czasopisma dziedzinowe, materiały między innymi z książek, informatorów, statystyk, konferencji, raportów.

Current Contents Connect bibliograficzno-abstraktowa, zawiera dane bibliograficzne oraz spisy treści z informacjami pochodzącymi z wiodących światowych czasopism i książek naukowych od roku 1998, między innymi obejmuje Business Collection

EMIS Emerging Markets Information Service pełnotekstowa, nformacje dotyczące rynków rozwijających się, pełne teksty artykułów prasowych, sprawozdań finansowych spółek publicznych i niepublicznych w regionie, raportów branżowych, notowań giełdowych, statystyk i danych makroekonomicznych uzyskiwanych bezpośrednio z wiodących źródeł informacji krajowych i międzynarodowych

ProQuest ABI/INFORM Complete dostęp do pełnych tekstów z dziedziny zarządzania, ekonomii, handlu, przemysłu

Rynekpracy.pl  pełnotekstowa, dotyczy: rynków pracy, zawodów, edukacji, zatrudnienia, mobilności, warunków pracy, badań benchmarkingowych.

Logowanie: login: bgpw / hasło: bgpw

więcej e-baz

Repozytoria

Baza Wiedzy Politechniki Warszawskiej

RePEc (Research Papers in Economics)  - repozytorium z dziedziny ekonomii

Repozytorium Naukowe Politechniki Poznańskiej  kolekcja Wydziału Inżynierii Zarządzania

Repozytorium Uniwersytetu mikołaja Kopernika kolekcja Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania

 

 

 

 

 

© 1998-2017 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Webmaster | Redaktor | Linki dla bibliotekarzy

facebook bg pw youtube bg pw baza wiedzy pw blog biblioteki rss logo szare