Logo PW
Logo Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej

Biblioteka Główna
Politechniki Warszawskiej

Dane do ankiety jednostki

 
 1. Liczba jednostek bibliotecznych (z wyłączeniem dokumentów elektronicznych / cyfrowych zdalnego dostępu i czasopism elektronicznych) dostępnych w uczelnianym systemie biblioteczno-informacyjnym (we wszystkich bibliotekach PW)

  Liczba tytułów (BG) oraz egzemplarzy (BG i ogółem) wg działów  (Excel)

  Indeks w Katalogu Centralnym pozwalający sprawdzić tytuły wg działów (ogółem). Uwaga - nie wszystkie książki posiadają oznaczenie działowe. Książki bibliotek współpracujących przy tworzeniu Katalogu Centralnego posiadają takie oznaczenie, jeżeli dany tytuł jest dostępny także w BG.

  (Układ działowy został wprowadzony w BG ok. 1999 r. dla tytułów przygotowanych do udostępniania w wolnym dostępie. Obecnie jest sukcesywnie uzupełniany w pozostałych zbiorach)

 2. Liczba tytułów czasopism drukowanych w prenumeracie BG - wg działów
 3. Liczba tytułów książek będących dokumentami elektronicznymi zdalnego dostępu, pozyskanych na własność przez bibliotekę i udostępnianych zgodnie z zapisami w księgach inwentarzowych i katalogu  (PDF). Stan na 18.09.2018
 4. Liczba tytułów czasopism dostępnych w wersji elektronicznej według działów w obrębie baz pełnotekstowych  (Excel), (PDF). Stan na 17.09.2018
 5. Liczba baz bibliograficznych, abstraktowych, faktograficznych lub pełnotekstowych. Zobacz: Lista e-baz

© 2020 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Redaktor | Polityka prywatności | Linki dla bibliotekarzy

facebook bg pw youtube bg pw baza wiedzy pw blog biblioteki rss logo szare