Biblioteka Główna
Politechniki Warszawskiej

Baza HeinOnline - dostęp testowy

Baza HeinOnline zawiera ponad 2 700 czasopism z zakresu prawa i dyscyplin pokrewnych. Czasopisma indeksowane są od pierwszego woluminu danego tytułu do najnowszego numeru udostępnianego w wersji pełnotekstowej przez wydawcę. Z polskich czasopism naukowych serwis HeinOnline zawiera archiwum czasopism "Polish Yearbook of International Law" i "Polish Political Science Yearbook".

Oprócz bogatej kolekcji czasopism o charakterze prawniczym, HeinOnline zawiera materiały dotyczące prawa amerykańskiego (traktaty i porozumienia zawierane przez USA, ustawodawstwo federalne, archiwum Sądu Najwyższego USA).

Materiały są dostępne w postaci plików PDF z funkcją przeszukiwania pełnotekstowego oraz możliwością pobrania i wydruku.
Więcej na temat bazy

Film

Dostęp testowy jest aktywny do 16 grudnia 2019 r. dla wszystkich użytkowników z komputerów w sieci PW oraz z dowolnego komputera dla użytkowników zarejestrowanych w zintegrowanym systemie bibliotecznym PW.

Opinie na temat bazy prosimy przesyłać do Oddziału Informacji Naukowej BG PW na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© 2022 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Redaktor | Polityka prywatności | Linki dla bibliotekarzy