Biblioteka Główna
Politechniki Warszawskiej

SciFinder-n wraz z modułem MethodsNow - dostęp testowy

SciFinder to największa na świecie baza zawierająca informacje na temat publikacji z zakresu chemii i nauk pokrewnych oraz substancji i reakcji chemicznych. W ramach dostępu testowego studenci i pracownicy PW mogą skorzystać z nowej zoptymalizowanej i rozbudowanej wersji platformy o nazwie SciFinder-n. Dostęp obejmuje także narzędzie MethodsNow®, za pomocą którego można dotrzeć do opisów procedur eksperymentalnych i technik analitycznych stosowanych w laboratoriach.
Dostęp testowy jest aktywny do 22 listopada 2019 r. dla wszystkich użytkowników z komputerów w sieci PW oraz z dowolnego komputera dla użytkowników zarejestrowanych w zintegrowanym systemie bibliotecznym PW. Warunkiem dostępu dla osób, które nie korzystały do tej pory z bazy SciFinder jest założenie swojego konta (rejestracja). Pozostałe osoby logują się do bazy TUTAJ za pomocą tych samych danych autoryzacyjnych (loginu i hasła) co do bazy SciFinder.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Oddziału Informacji Naukowej BG PW).

© 2022 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Redaktor | Polityka prywatności | Linki dla bibliotekarzy