Dostęp z domu do pełnotekstowych czasopism i książek

Dostęp z domu do pełnotekstowych czasopism i książek elektronicznych oraz bibliograficzno-abstraktowych baz danych

Zapraszamy pracowników i studentów PW do korzystania z dostępu do baz danych dotychczas osiągalnych tylko z terenu Politechniki Warszawskiej, teraz dostępnych z dowolnego komputera!

Usługa, skierowana jest do pracowników i studentów PW posiadających konto w Bibliotece Głównej PW (karta biblioteczna).
Sposób korzystania:

1. Wybierz dowolny tytuł z Listy tytułów e-źródeł lub otwórz dowolną bazę lub serwis z listy E-bazy
  2. Jeśli korzystasz z komputera w sieci IP Politechniki Warszawskiej, nie odczujesz żadnej różnicy - system identyfikuje użytkownika automatycznie.
  3. Jeśli korzystasz z komputera o zewnętrznym IP (np. z domu) to system zapyta o:
    • numer karty - podaj numer swojej karty bibliotecznej
    • hasło - podaj hasło (PIN) stosowane w systemie bibliotecznym. W dostępie do e-baz należy hasło wpisywać małymi literami.
Uwaga!!!

Jeżeli wystąpią jakieś problemy z hasłem prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 022 234 5508. Prosimy o niestosowanie polskich liter w hasłach oraz o stosowanie małych liter.