Praca dla studentów w Bibliotece Głównej PW

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej ogłasza rekrutację do pracy  w weekendy w roku akademickim 2017/18.

Kandydatów poszukujemy wyłącznie wśród studentów studiów pierwszego stopnia Politechniki Warszawskiej, którzy mają zaliczenie dwóch pierwszych semestrów.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia średniego,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • sumienności i terminowości,
  • uprzejmości i życzliwości,
  • dyspozycyjności,
  • gotowości do odbycia szkolenia i praktyki we wrześniu 2017, minimum 40 godzin.

Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta.

Tryb pracy:

• zatrudnienie w okresie październik – czerwiec,
  • praca w piątki w godzinach popołudniowych oraz w soboty i niedziele w Wolnym Dostępie
  • rodzaj umowy - umowa o pracę na czas określony (październik 2017 – czerwiec 2018) – maksymalnie w wymiarze 0,25 etatu miesięcznie

Wymagane dokumenty:

• CV z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
    Zgłoszenia w terminie do 19 czerwca prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozmowy z wybranymi kandydatami będą przeprowadzone w terminie:

• 26 - 27 czerwca 2017 r.