Szkolenie biblioteczne w ramach studiów I stopnia

Informujemy, że kurs biblioteczny dla studentów I roku studiów I stopnia (studia inżynierskie) będzie otwarty w terminie od 24 maja do 4 czerwca włącznie. Jest to ostatni termin szkolenia bibliotecznego w tym semestrze.
Zajęcia będą prowadzone drogą elektroniczną. Studenci nieposiadający dostępu do Internetu mogą korzystać z komputerów w Bibliotece Głównej:

• Sala Komputerowa p. 71A (parter),
  • BG Wolny Dostęp (poziom II, III).

Godziny otwarcia biblioteki można sprawdzić na stronie domowej Biblioteki Głównej PW. Każdy uczestnik kursu musi samodzielnie zapisać się na kurs według poniższej instrukcji:
Instrukcja logowania do kursu
1.    Na stronie domowej BG PW www.bg.pw.edu.pl wybierz zakładkę „Platforma e-learningowa”
2.    Po wejściu na Platformę, z kategorii „Szkolenia zamknięte” wybierz „Przysposobienie biblioteczne”, a następnie „Przewodnik po bibliotekach PW”
3.    Wyświetli ci się krótka informacja „Opcje zapisów”, aby przejść do następnego okna kliknij „Kontynuuj”
4.    Zapoznaj się z instrukcją zapisu na Platformę, a następnie kliknij „Zacznij teraz od utworzenia nowego konta” i wypełnij formularz
5.    Po wypełnieniu formularza kliknij „Utwórz moje nowe konto”
6.    Na podany przez ciebie adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, na który należy kliknąć (uwaga! Jeżeli nie otrzymałaś/eś maila, sprawdź w SPAM)
7.    Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na stronę szkolenia. Wybierz „Strona Główna” z menu Nawigacja, a następnie kliknij jeszcze raz na kurs „Przewodnik po bibliotekach PW”
8.    Zapisz się na kurs podając odpowiedni klucz dostępu (patrz poniżej)
9.    Kurs został podzielony na dwie części, każda z nich kończy się krótkim testem sprawdzającym opanowanie materiału.
10. Warunkiem zaliczenia kursu jest prawidłowa odpowiedź na co najmniej 5 z 7 pytań w pierwszej części i na 6 z 8 pytań w drugiej części.
Klucze dostępu dla poszczególnych wydziałów:
Wydział Administracji i Nauk Społecznych - ekursWAdmin_2016s
Wydział Architektury - ekursWA_2016s
Wydział Chemiczny -  ekursWCH_2016s
Wydział Elektryczny studenci stacjonarni - ekursWE_2016s
Wydział Elektryczny Studenci niestacjonarni - nsekursWE_2016
Wydział Fizyki - ekursWF_2016s
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej - ekursWICHiP_2016s
Wydział Inżynierii Materiałowej - ekursWIM_2016s
Wydział Inżynierii Produkcji studenci stacjonarni - ekursWiP_2016s
Wydział Inżynierii Produkcji studenci niestacjonarni - ns_ekursWIP_2016
Wydział Matematyki i Nauk Stosowanych - ekursWMiNI_2016s