Utrudnienia w korzystaniu z Filii BG PW - Biblioteki Wydziału Chemicznego

W piątek 26 maja 2017 r. w godz. 11.30-14.30 Czytelnia Naukowa w Filii BG PW - Bibliotece Wydziału Chemicznego będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Z powodu remontu Gmachu Chemii nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki. Aktualna lokalizacja Wypożyczalni Studenckiej z wypożyczeniami długoterminowymi (5 miesięcy) to I piętro, p. 160. Czytelnia Naukowa ze zbiorami z Wolnego Dostępu (książki do skorzystania na miejscu i do wypożyczenia na miesiąc) znajduje się na I piętrze w p. 157.
Dostęp do części zbiorów Biblioteki jest nadal utrudniony.

Kontakt z BWCH:
tel.: 22 234 72 80

O zmianach w funkcjonowaniu będziemy informować na stronie internetowej Biblioteki Wydziału Chemicznego oraz na Twitterze BWCH

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.