Prezentacja programu Mendeley i bazy Reaxys

Zapraszamy Państwa na prezentacje programu Mendeley oraz nowej wersji bazy Reaxys.

Program Mendeley służy m.in. do tworzenia własnej bazy publikacji naukowych oraz do formatowania przypisów i bibliografii. Więcej informacji na temat tego narzędzia zamieszczono TUTAJ.

Baza Reaxys to jedno z najważniejszych źródeł informacji chemicznych.

Spotkania odbędą się:

• Mendeley: 29 marca (środa) w godzinach 10:15 – 12:00 w czytelni Biblioteki Wydziału Chemicznego, na I piętrze, pok. 157.
  • Mendeley: 30 marca (czwartek) w godzinach 10:00 – 12:00 w Gmachu Głównym PW, w sali komputerowej, p. 71A (parter)
  • Reaxys: 30 marca (czwartek) w godzinach 13:15 – 14:00 w czytelni Biblioteki Wydziału Chemicznego, na I piętrze, pok. 157.

Prezentacje poprowadzi przedstawicielka firmy Elsevier, pani dr inż. Katarzyna Gaca, doktor nauk chemicznych, pracownik naukowy na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej.

Serdecznie zapraszamy.