Logo PW
Logo Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej

Biblioteka Główna
Politechniki Warszawskiej

Baza Passport firmy Euromonitor

Biblioteka Główna uruchomiła dostęp testowy do bazy Passport firmy Euromonitor International. Baza Passport jest ogólnoświatową bazą danych statystycznych  i marketingowych. Dostarcza szerokiej informacji biznesowej i statystycznej o krajach, rynkach, konsumentach oraz trendach w biznesie. Pomaga przeanalizować kontekst rynku i udostępnia narzędzia do określenia przyszłych trendów wpływających na firmy na całym świecie. Baza oferuje dostęp do międzynarodowych statystyk, raportów rynkowych, profili międzynarodowych korporacji, oraz szczegółową analizę rynków konsumenckich i przemysłowych na całym świecie.
Informacje zawarte w bazie prezentowane są w kategoriach:

  • Industries – raporty i informacje o branżach, związanych z usługami i rynkiem konsumenckim. Szerokie analizy dotyczące rynku opakowań i zaopatrzenia.
  • Economies – raporty i analizy dotyczące biznesu z podziałem na kraje i miasta. Szczegółowe statystyki dotyczące gospodarki narodowej i lokalnej w obrębie wybranego kraju lub miasta.
  • Consumers – dane dotyczące rynku konsumenckiego np.: trendy, styl życia konsumentów, analizy wydatków domowych i zakupów.
  • Companies – raporty i analizy spółek.

Wszechstronna analiza obejmuje 781 miast z 210 krajów i 27 branż, począwszy od roku 1997 aż po prognozy do roku 2020.

Dostęp testowy do 6 kwietnia br. dla wszystkich użytkowników z komputerów w sieci PW oraz z dowolnego komputera dla użytkowników zarejestrowanych w zintegrowanym systemie bibliotecznym PW

Opinie na temat narzędzi można przesyłać do Oddziału Informacji Naukowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© 1998-2018 Politechnika Warszawska,

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Webmaster | Redaktor | Linki dla bibliotekarzy

facebook bg pw youtube bg pw baza wiedzy pw blog biblioteki rss logo szare