Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej - Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Start » Aktualności » Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny "Politechnika Warszawska znana i nieznana", zorganizowany przez Bibliotekę Główną PW, zakończony ogłoszeniem wyników 17 maja, miał na celu spopularyzowanie wizerunku Politechniki Warszawskiej, zwrócenie uwagi na jej historyczny, kulturowy dorobek, na urodę starej i nowej architektury, podkreślenie walorów turystycznych, a także pokazanie codziennych chwil z życia uczelni.

Autorzy zdjęć często nawiązywali do tradycji uczelni, ale wykazywali się też darem obserwacji uwieczniając ciekawe detale czy miejsca bardzo rozpoznawalne, od strony mniej znanej.

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowy, który odbędzie się 3 czerwca o godz 13ej w sali 162 C w Gmachu Głównym PW.

Wyniki konkursu fotograficznego "Politechnika Warszawska znana i nieznana"

Jury na posiedzeniu 16 maja 2013 r. przynało następujące nagrody:

I nagroda

Sławomir Rogowski - fot. bez tytułu
Slawomir Rogowski - I nagroda
2 nagroda

Karolina Klimecka -  fot. bez tytułu
Karolina Klimecka - II nagroda
3 równorzędne wyróżnienia:

Krzysztof Zalewski - "Niech zyje bal - Karnavauli"

Jan Kownacki - fot. bez tytułu

Izabella Cząstkiewicz - "przed pawilonem wystawowym"
Krzysztof Zaleski - wyroznienie   Jan Kownacki - wyroznienie   Izabella Cząstkiewicz - wyroznienie
Wyróżnienie specjalne przyznane przez Bibliotekę Główna Politechniki Warszawskiej:

Katarzyna Lipinska - "nad projektem"
Katarzyna Lipinska - wyroznienie BGPW

Więcej informacji dotyczących wyników konkursu wkrótce.